Sposobów na układanie płytek jest wiele. Kwadratowy, sześciokątny, mały lub duży. Wybór płytek podłogowych jest praktycznie nieograniczony. Te wybory są również niezwykle ważne dla Twojego luksusowego wystroju domu. Kafelki mogą tworzyć nastrój, definiować przestrzeń w przestrzeni, a nawet nadawać pomieszczeniu mistrzowski charakter. Dlatego warto skorzystać z porad profesjonalisty w zakresie projektowania wnętrz. Projektant wnętrz może poprowadzić Cię do właściwej płytki podłogowej. Sprawdź najlepszy salon płytek w Poznaniu-

Różne rodzaje wzorów płytek

Istnieje niezliczona ilość wzorów płytek, które można wykorzystać do osiągnięcia pożądanego wyglądu, ale to są wzory projektanci zwracają się do nich raz po raz. Najbardziej popularny jest prosty układ. To standardowy wzór siatki, który jest uwielbiany przez projektantów za swoją klasyczną prostotę. Wzór ten polega na ułożeniu płytki o tym samym rozmiarze i kolorze, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do krawędzi. Krzyżujące się linie są następnie wypełniane fugą, którą można dopasować do swojego stylu.

Zalety płytek do salonu ułożonych prosto

Proste ułożenie jest niewiarygodnie łatwe do pracy, ponieważ płaskie krawędzie są do siebie dopasowane. Z punktu widzenia wzornictwa, prosta linia nie konkuruje z innymi elementami w pomieszczeniu. Jeśli masz na wystawie kominek od podłogi do sufitu lub olśniewające lustro, prosta podłoga kaflowa nie obezwładni tych bardziej efektownych punktów ostrości.

  Aranżacje salonu w stylu nowoczesnym – na co zwracać uwagę?